3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Музеї Києва

Автор: library від 3-04-2013, 16:21, переглядів: 2 382

0
Музеї Києва    

Музеї ― це культурно-освітні та науково-дослідні заклади, призначені для вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури, залучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини. 

Основними напрямами музейної діяльності є культурно-освітня, науково-дослідна діяльність, комплектування музейних зібрань, експозиційна, фондова, видавнича, реставраційна, робота з охорони пам’яток. 

Сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з музеями Києва через всесвітню мережу Інтернет. За допомогою веб-посилань ви зможете потрапити на сайти музеїв, познайомитися з їх специфікою, графіком роботи і навіть замовити екскурсію. 

1. Перекинути місток із минулого у сьогодення допоможе сайт

Києво-Печерський національний історико-культурний заповідник [Електронний ресурс]. — Режим доступу:  http://kplavra.kiev.ua/. — Назва з екрана.

Сайт містить новини, екcкурстури, сторінки історії заповідника. Відвідувачі можуть озна­йомитися з інформацією про конференції, що відбуваються в заповіднику, переглянути фо­тогалерею. 

2. Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої вітчизняної війни 1941-1945 ро­ків» [Електронний ресурс]. — Режим доступу:  http://warmuseum.kiev.ua/. — Назва з екрана.

Сайт пропонує для сво­їх відвідувачів новини му­зею, інформацію про історію створення та експозиції, зна­йомить із пошуковою робо­тою меморіального комплек­су. Містить спеціальну інфор­мацію для фахівців. Пропонує перегляд фотодокументів. 

3. Про державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури, пов’язаних із історією та традиція­ми козацько-гетьманської доби  — музей Гетьманства ― на сайті:

Музей Гетьманства [Електронний ресурс] . ― Режим доступу: http://getman-museum.kiev.ua/. — Назва з екрана. 

4. Якщо ви ще не знаєте про музей Івана Гончара, то сайт музею розповість про історію створення цен­тру та його засновників, познайомить із колек­ціями та музейними виданнями.

Музей Івана Гончара [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://honchar.org.ua. — Назва з екрана. 

5. Національний заповідник «Софія Київська» [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://nzsk.org.ua/ukr/generai/intro. — Назва з екрана.

На сайті представлено інформацію про історію та ді­яльність заповідника, висвітлюється наукова робота, конференції, публікації. Можна до­відатися про реставраційні роботи та вистав­ки. Подано контактну інформацію та анонси. 

6. Про розвиток медицини в Україні зі стародавніх часів до наших днів ви дізнаєтеся, відвідавши Національний музей медицини України. В основу організації музею була покладена но­вітня концепція музеєзнавства, яка дозволи­ла використати науково-методичні і докумен­тальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і ауді­овізуальними засобами. А дізнатися про роботу музею зможете за допомогою цього сайту:

Національний музей медицини України [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.histomed.kiev.ua/ . — Назва з екрана. 

7. Національний художній музей України [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://namu.kiev.uа/. — Назва з екрана.

Сайт знайомить з історією музею, його ко­лекціями та виданнями. Відвідувачі можуть довідатися про програми, які діють в музеї. Ознайомитися з анонсами виставок, перегля­нути виставки, що діють, та архів. Подано контактну інфор­мацію, дані про партнерів музею. 

Музеї подібні до книжок: такі, як Лувр, Ермітаж, Прадо, скидаються на багатотомні зібрання, інші ― присвячені певній людині, важливій події, окремій галузі знання ― подібні до окремих томів. Проте, великі чи малі, вони мають одну спільну рису ― сюди людина приходить поповнити свої знання, збагатити уявлення про минуле, перекинути місток із сьогодення в майбутнє. Сподіваємося, що наш огляд допоможе вам у цьому.

Категорія: БІЦ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.