3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Німеччина: відома й невідома

Автор: Joker_13 від 13-03-2017, 14:56, переглядів: 753

0
Учні сьомого класу Кіровоградського обласного комплексу (гімназія-інтернат школа мистецтв) ІІ ступеня вирушили разом із працівниками відділу  Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка у віртуальну мандрівку «Німеччина: відома й невідома», присвячену Року німецької мови в Україні. Захід відбувся в рамках діяльності пункту європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся».
Німеччина знаходиться в самому серці Європи, тому її відвідує дуже багато туристів. Якщо говорити про те, що цікавого тут, то перш за все варто сказати про самобутність цього краю. Жодна людина, яка відвідала Німеччину, не зможе залишитися байдужою до неї і до її народу.
Саме про особливості менталітету, сімейні цінності, винаходи, культурні надбання та уподобання німців дізналися семикласники. Також, разом із бібліотекарями вони вивчили деякі німецькі слова і дізналися про те, що німецька – це одна з найбільш популярних мов у світі. Нею розмовляють понад 100 млн. людей. Вона – друга за кількістю мовців у Європі після англійської.
Крім цього, працівники відділу абонементу оформили книжкову виставку «Читаймо німецькою», на якій були представлені твори класичної та сучасної німецької літератури: Белля, Гете, Гейне, Ремарка, Зюскінда та ін.
Отже, віртуальна подорож країною для учнів сьомого класу сприяла розширенню кругозору, духовному та мовному збагаченню.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.