Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Завершення навчально-виховної практики з вивченням іноземної мови

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Завершення навчально-виховної практики з вивченням іноземної мови

Автор: Французан від 16-06-2015, 11:54, переглядів: 1 192

0 Завершення навчально-виховної практики з вивченням іноземної мови

12 червня успішно завершилася навчально-виховна практика з вивченням іноземної мови. Почесним гостем був заступник голови Кіровоградської ОДА з соціально-гуманітарних питань Коваленко С. П.

Гості та батьки були приємно вражені різноманіттям представлених талантів: хореографічних композицій, рухівок, драматичних уривків, виконанням пісень англійською та німецькою мовами. Наживо звучали скрипка та фортепіано. Присутні в залі не шкодували оплесків, дякуючи за приємні враження та позитивні емоції.

Сергій Петрович Коваленко відмітив високий рівень проведення навчально-виховної Завершення навчально-виховної практики з вивченням іноземної мовипрактики з вивченням іноземної мови в облкомплексі та наголосив: «О дев’ятій годині не міг і подумати, що такий гарний настрій буде від побаченого о десятій!».

 

 

 

  

Завершення навчально-виховної практики з вивченням іноземної мовиЗавершення навчально-виховної практики з вивченням іноземної мови


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.