Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Методична робота » Інформація для педагогів облкомплексу

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформація для педагогів облкомплексу

Автор: kryvenko від 5-09-2012, 10:14, переглядів: 1 919

0

Просимо ознайомитися з пропозиціями Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського щодо курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів (додаток 1) та обласних заходів у міжкурсовий період на 2013 рік (додаток 2).

 

З метою забезпечення гарантованого Законом України «Про освіту» права педагогічних працівників на підвищення фахової майстерності один раз на 5 років та особистісно орієнтованого планування підвищення кваліфікації педагогічних кадрів пропонуємо ознайомитися з пропозиціями та інформувати до 15 вересня 2012 року про бажання у навчанні на курсах та участі у роботі конференцій, семінарів, творчих груп тощо.

Узагальнена заявка від закладу, підготовлена на основі запитів педагогів відповідно до перспективних і річних планів підвищення їх кваліфікації та атестації, надається КОІППО імені Василя Сухомлинського до 20 вересня 2012 року.

            Примітки. Відповідно до наказу Кіровоградського ОІППО імені Василя Сухомлинського від 27.07.2012 року № 66 "Про надання платних освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників" на базі інституту навчання одного слухача курсів підвищення кваліфікації (понад державне замовлення) становить 244 грн з 01.08.2012 року.

Категорія: Методична робота

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.