Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Методична робота » Про підсумки навчання за програмою Intel

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Про підсумки навчання за програмою Intel

Автор: yulua від 11-01-2012, 14:01, переглядів: 2 136

0
Про підсумки навчання за програмою Intel    

Згідно навчального плану роботи гімназії з 3 по 10 січня 2012 року на базі Кіровоградського облкомплексу проводився курс за програмою Intel ® «Навчання для майбутнього» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.

Метою програми було опанування ефективних педагогічних та інформаційних технологій, розширення їх використання під час організації самостійної проектно-дослідницької діяльності учнів.

У ході цього курсу вчителі, вихователі та методисти працювали над навчальним проектом, в якому особлива увага приділялася пізнавальним інтересам та потребам учнів. Педагоги облкомплексу також опанували проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів. У результаті проходження тренінгу вчителі, вихователі та методисти розробили портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

Сертифікати про успішне завершення курсу за програмою Intel ® «Навчання для майбутнього» отримали 19 педагогів облкомплексу: Балашова Катерина Василівна, Брайко Аліна Анатоліївна, Бузінова Олена Володимирівна, Гук Олександр Іванович, Зуб Григорій Леонідович, Кокот Світлана Анатоліївна, Кондакова Алла Олександрівна, Кузютічев Сергій Геннадійович, Литвин Марина Юріївна, Причиненко Юлія Євгеніївна, Руденко Лариса Миколаївна, Саленко Вікторія Валеріївна, Скрипник Вікторія Сергіївна, Сущенко Вікторія Сергіївна, Французан Наталя Олександрівна, Шепель Валентина Олексіївна, Шеремет Павло Миколайович, Щербина Альона Григорівна, Якимчук Ганна Валентинівна.

Вітаємо вас та бажаємо, щоб ваші досягнення дали можливість рухатись із своїми учнями ШЛЯХОМ ДО УСПІХУ!

Усіх бажаючих запрошуємо пройти наступний дистанційний курс програми Intel(R)ТЕО Навчання для майбутнього на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Категорія: Методична робота

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.