3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Поетичний зорепад

Автор: dend від 13-11-2012, 08:53, переглядів: 2 733

0

Як много важить слово,

Одно сердечне, теплеє слівце!

І. Франко

Поетичний зорепад    

Поезія – це коли ти летиш рядками і наповнюєшся енергетикою слова, отримуючи естетичну насолоду.

Поезія – це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти. І чим частіше – тим краще. Тоді людина буде духовно вищою і красивішою.

На поезію не можна «присадити» людину. І, напевно, цього не треба робити. Вона сама прокладає собі шлях до людського серця і дає можливість увійти в резонанс із власною душею.

Саме за допомогою слова намагалися учасники «Поетичного зорепаду» прокласти шлях до сердець журі та глядачів.

Твори, що звучали зі сцени, були перейняті чарівною енергією добра, краси, любові до людей, рідної землі, природи, мови. Тому журі, як завжди, вагалося у визначенні переможців. Але, без сумніву, Гран – прі присудили Кошману Ярославу, учневі 11- Б класу, який силою свого слова і поезією «Слово» Миколи Вінграновського проник у серце кожного.

Поетичний зорепад    

Перші місця поділили учениця 9 класу Кашина Катерина, яка вже другий рік поспіль бездоганно читає прозу, і учениця 11-Г класу Орел Аліна із поезією Миколи Бажана «Собор».

Усі присутні могли насолоджуватися авторською поезією наших учнів: Четвертак Дарини «З першої хвилини життя», Гарасько Ірини «Щаслива мить життя» та Кролік Валерії «Кохання в кожного своє».

Але треба сказати, що всі учасники конкурсу читали поезії виразно, щиро, проникливо, з високою акторською майстерністю. Тому кожен отримав заслужену нагороду.

Журі, очолюване заступником директора з організаційно-виховної роботи ОІППО ім. В.О.Сухомлинського Василем Михайловичем Нудним, у складі поетеси Антоніни Петрівни Царук та методиста МАНу Альони Григорівни Щербини, було приємно вражене підготовкою та проведенням поетичного конкурсу «Поетичний зорепад», що був присвячений Дню української писемності і мови.

Категорія: Традиції

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.