Пам'ять вічна, коли ми не забуваємо минуле своєї України, її становлення, роки боротьби за незалежність і свободу. У нашому селі немає Алеї Пам’яті по загиблих в роки рашистської навали, що вже 5-й рік продовжується. Але імена загиблих вічно вкарбовані у пам’яті нашх односельчан. Гадаю, що якщо ми будемо пам’ятати тих, хто своїм життям в 1939-1945 роках знищував німецький фашизм, що хотів зробити рабами увесь світ, то сьогодні не було б такої відсічі нашому російському ворогу. На славних сторінках минулого ми, дякуючи нашим Збройним Силам України, маємо можливість вчитися і будувати своє світле майбутнє. У нашому селі Григорівка є меморіал слави – Братська могила на стелах якої викарбувані сотні імен та прізвищ тих, хто ціною свого життя відвоював у минулому столітті нашу Україну. Кожного року 8 травня відбувається покладання квітів, щоб вкотре засвідчити, що ми не забуваємо подвиг наших прадідів.
Панчишина Надія, учениця 8-го класу












