3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Мій вклад на допомогу ЗСУ

Автор: melnyk від Сьогодні, 09:56, переглядів: 0

0

Протягом усього навчального року наш 10-Б клас, як і увесь учнівський колектив нашого наукового ліцею проводив різноманітні благодійні акції на допомогу Збройним Силам України. Цим самим ми допомагали нашим захисникам здолати агресора. Чим я можу конкретно допомогти ЗСУ? Про це ми говорили з педагогом-організатором Мельником І.Г. Домовилися, що під час літніх канікул напишу картину, щоб потім її виставити на продаж та отриманий донат перерахувати на допомогу нашим славним захисникам та захисницям, що сьогодні гідно боронять наше мирне життя. Починаючи з 1-го червня розпочала роботу над картиною. Це буде картина архітектурного плану «Брама Львова». Я хочу спробувати себе в цьому напрямку. Що з цього вийде – час покаже. Головне для мене, щоб як найскоріше закінчтлася ця клята війна. Бажаю усім миру та життя! 

Ципуринда Анна, учениця 10-Б класу 

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія