Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 6 класі відбулася година спілкування «Ранок космічної ери»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 6 класі відбулася година спілкування «Ранок космічної ери»

Автор: Joker_13 від 12-04-2013, 13:46, переглядів: 2 568

0
У 6 класі відбулася година спілкування «Ранок космічної ери»    

11 квітня у 6 класі відбулася година спілкування «Ранок космічної ери». Шестикласники Руденко Віталій та Семко Олеся підготували цікаву розповідь, проілюстровану презентацією, про зародження астрономії як науки, спостереження за рухом небесних тіл, освоєння космосу та перших космонавтів. Учні дізналися, що 12 квітня 1961 о дев'ятій годині ранку з космодрому Байконур стартувала радянська ракета-носій «Восток», на борту якої був Юрій Гагарін. Вже через кілька годин він став найвідомішою людиною на Землі, а повідомлення ТАРС про успішне виведення на орбіту першого пілотованого корабля - головною світовою новиною! У СРСР ця подія відразу ж стала загальнонародним святом. Тисячі людей у той день виходили на вулиці, організовували стихійні мітинги, вітали один одного. Генасамблея ООН оголосила 12 квітня Міжнародним днем польоту людини в космос.

Учні з цікавістю слухали про те, що політ першого космонавта тривав 108 хвилин; після одного витка навколо Землі спусковий апарат корабля, успішно пройшовши щільні шари атмосфери, здійснив посадку в Саратовській області, але самого Гагаріна в капсулі не було: система м'якої посадки тоді ще не була винайдена, тому перший космонавт планети катапультувався з апарату і приземлився на парашуті. Під час польоту Юрія Гагаріна було зафіксовано більш ніж десяток нештатних ситуацій!

Оскільки ця тема виявилась дуже цікавою для учнів, було запропоновано систематично проводити подібні заходи.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.