Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Інформаційна година “Титанік - символ могутності людини” у 10-Г класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформаційна година “Титанік - символ могутності людини” у 10-Г класі

Автор: borovikoff від 12-04-2013, 12:36, переглядів: 1 890

0
Інформаційна година “Титанік - символ могутності людини” у 10-Г класі
   

10-11 квітня у 10-Г класі пройшла інформаційна година з нагоди виходу 10 квітня 1912 року в своє перше та останнє плавання англійського лайнера "Титанік". Титанік — найбільше пасажирське судно світу класу Олімпік на час своєї побудови. Титанік належав англійській компанії White Star Line. Під час першого рейсу 14 квітня 1912 лайнер зіткнувся з айсбергом в Атлантичному океані та затонув. У цій аварії загинуло 1517 осіб. Історія Титаніка стала легендарною завдяки, зокрема, кільком художнім фільмам, знятим за мотивами цієї трагедії.

Під час заходу учні мали змогу переглянути документальний фільм про Титанік. Як з'ясувалося з фільму, ще у 1898 році, за 14 років до трагічної загибелі корабля «Титанік», в Англії вийшла книжка Роберта Моргенсона. І була вона пророчою. Автор, тоді зовсім не знаний, описав історію чудового трансатлантика, який під час першої своєї подорожі затонув, зіткнувшись з айсбергом. Загинули майже всі пасажири. Корабель називався «Титан». 

Загибель Титаніка таїть у собі ще дуже багато загадок, більшість з яких навряд-чи тепер вдасться розгадати, хіба що в далекому майбутньому, коли зможуть зчитувати ті невловимі частинки, які, як стверджують деякі вчені, зберігають в собі картини минулого.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.