Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Мистецтво – це невичерпний, безмежний світ прекрасного...

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Мистецтво – це невичерпний, безмежний світ прекрасного...

Автор: Французан від 6-04-2013, 08:48, переглядів: 1 959

0
Мистецтво – це невичерпний, безмежний світ прекрасного...    
   
Мистецтво – це невичерпний, безмежний світ прекрасного...  

Мистецтво – це невичерпний, безмежний світ прекрасного. А українське народне мистецтво – це щось рідне, близьке  і особливе для кожного з нас. Сьогодні ми мали чудову можливість доторкнутись  до цього світу, прослухати та побачити  твори українського фольклору у виконанні неперевершеного  академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» під керівництвом народної артистки України Антоніни Миколаївни Червінської. Хореографічні композиції, вокальні та інструментальні музичні твори цього колективу підкорили не тільки Україну, а й багато країн Європи, Азії та Сполучені Штати Америки, а сьогодні і ми вкотре мали честь насолодитись цим мистецтвом. Ми мали змогу переглянути запальні  танці різних регіонів України, кожен з яких такий неповторний та самобутній.

Спів Антоніни Червінської та Тетяни Яковенко зачарував нас. І безперечно, це було б неможливим без підтримки одного з кращих  оркестрів під керівництвом Вайпана Анатолія Онуфрійовича.

Ми безмежно вдячні артистам за чудовий концерт! Бажаємо їм успіхів, здоров’я, натхнення, творчих злетів, переповнених залів та вдячних слухачів!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.