Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Класна година «Легенди «Орлятка» у 9 класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Класна година «Легенди «Орлятка» у 9 класі

Автор: Французан від 14-09-2012, 08:18, переглядів: 2 036

0
Класна година «Легенди «Орлятка» у 9 класі    

Для когось літо – це час відпочинку та відновлення сил, для когось – час спробувати щось нове та незвичайне. Для дванадцяти учнів восьмого ( а тепер дев’ятого) класу ці канікули стали дійсно незабутнім враженням.

Новина про те, що ми поїдемо в Всеросійський дитячий центр «Орлятко» приголомшила нас. 16 липня ми сіли на поїзд, натхненні бажанням скоріше дістатися до місця, яке називають країною дитинства. Ми мали честь представляти Україну на ІІІ Міжнародній зміні «Відкритий світ». У зміні брали участь діти з Арменії, Абхазії,  Азербайджану, Білорусії, Молдови, Південної Осетії, Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Росії і, звісно, України.  Тому нас розселили по різним «кампаніям» (так там називались загони), щоб представники інших делегацій мали змогу вільно спілкуватися між собою. Наші супроводжуючі ( з нами поїхала Наталія Володимирівна – наша «класна мама») передали нас в руки талановитих та доброзичливих вожатих і почалася зміна – двадцять один незабутній день.
Кожна дата у календарі «Орлятка» була насичена дивовижними подіями: виставки, концерти, майстер - класи, пляжні вечірки та різноманітні змагання. Але крім відпочинку ми повинні були відстоювати честь нашої держави.
 У кожної країни – учасниці був день, коли вона мала показати всім свою національну «гостинну», тобто свій міні-концерт. У програмі нашого виступу були народні танці, пісні, прочитання поезії та розповіді Наталії Володимирівни про наш заклад, Кіровоград та Україну зокрема. Також глядачі мали змогу переглянути презентації про нашу гімназію, уривок уроку Народно – сценічного танцю нашого класу і виступи кіровоградської команди Майдансу на чолі з Олександром Лещенком на екрані. Неможливо забути емоції та враження, отримані під час нашої «гостинної». Наш доброзичливий та позитивний настрій передався гостям у залі, а це найбільше задоволення для артиста – бачити вдячність та захоплення у очах глядачів. Приїхавши з табору, ми мали купу незабутніх вражень, а також незміряну кількість нових друзів, котрих з нами розділяють кілометри.
4 вересня була проведена класна година «Легенди «Орлятка». Ми переглядали власні виступи, фотографії, розповідали про сам табір та ділилися своїми враженнями. І ще раз переконалися, що час та сили, що були потрачені на репетиції та приготування не були даремними. Ми дійсно побували у казці!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.