3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Перше квітня у 10-В класі

Автор: Французан від 3-04-2013, 16:02, переглядів: 1 809

0
Перше квітня у 10-В класі    

1 квітня світ відзначав День сміху і ми, учні 10-В класу, не залишились осторонь та взяли участь у веселій конкурсній програмі, де  були представлені різноманітні конкурси, розіграші тощо. Перший з них мав назву «Це потрібно бачити на власні очі», де команди разом творили захопливі казки про кумедні батьківські збори та незвичний похід у супермаркет .А також ми мали змогу продемонструвати свої акторські  та танцювальні здібності у конкурсі  «Наш перший кліп». В кінці програми на учасників чекав конкурс «Сюрприз»: в тарілці з борошном знаходилась цукерка, яку потрібно було дістати зубами.

Також  цікавим було дізнатися, що День жартів почали святкувати 1 квітня ще за часів Римської імперії. Все почалося з того, що придворний блазень хвалькувато заявив імператору Костянтину, що блазні і скоморохи могли б правити державою краще, ніж він сам. Костянтин вирішив дати йому можливість підтвердити слова ділом: він видав указ про те, що один день у році Римом буде правити хтось із блазнів.

У перший рік Костянтин призначив правителем скомороха на ім'я Кугель, і той негайно видав розпорядження: 1 квітня всім підданим імперії забороняється говорити що-небудь серйозно. Так і народилася першоквітнева традиція.

Від розіграшів та конкурсів  ми отримали масу позитивних вражень та емоцій.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.