Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Інформаційна година "Оперний голос століття" у 10-Г класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформаційна година "Оперний голос століття" у 10-Г класі

Автор: borovikoff від 3-04-2013, 18:26, переглядів: 1 843

0
Інформаційна година "Оперний голос століття" у 10-Г класі
   

Голос у неё был "ни с чем не сравнимый, ровный-ровный, легкий, нежно-свирельный и полный красок или, точнее, сменяющихся переливов одной какой-то краски, предельно выразительный, хотя и совершенно спокойно льющийся. Казалось, сама природа, как северный пастушок, играет или поет на этом одушевленном музыкальном инструменте...".

Гнесин М.Ф.

Нещодавно у 10-Г класі пройшла Інформаційна година "Оперний голос століття" до 145-річчя від дня народження Н.І. Забели-Врубель (1868-1913), російської оперної співачки. Життєвий шлях Надії Іванівни Забели-Врубель нас, учнів 10-Г класу, вразив надзвичайними контрастами: їй судилось пережити справжнє щастя і незмірне горе, високий творчий злет і згасання зірки. Давно вже немає в живих прекрасної співачки, але залишився її дивовижний голос, збережений для нас старої грамплатівки, і чудові полотна Врубеля, з яких загадково і трохи сумно дивиться на глядачів муза художника.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.