Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Бесіда «Мій дім - моя Земля. Земля - планета води» у 10-А класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Бесіда «Мій дім - моя Земля. Земля - планета води» у 10-А класі

Автор: Французан від 3-04-2013, 16:07, переглядів: 2 500

0
Бесіда «Мій дім - моя Земля. Земля - планета води» у 10-А класі    

У 10-А  класі проведено відкритий виховний захід присвячений Всесвітньому дню водних ресурсів. Бесіду «Мій дім - моя Земля. Земля - планета води» проведено з метою виховання бережного ставлення до навколишнього середовища; формування та пропаганди екологічного виховання; забезпечення обізнаності учнів з питань раціонального використання води; формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів.

Всесвітній день водних ресурсів проводиться щорічно 22 березня. Цей міжнародний захід входить в стратегічний план дій ООН, спрямованих на охорону і розвиток навколишнього середовища. Людство поступово починає розуміти, що вода є не відновлюваним ресурсом. Але все-таки продовжує нераціонально її використовувати та забруднювати. Прослухавши доповідь однокласників учні зробили висновок: «Ми не зможемо здобути остаточну перемогу над СНІДом, туберкульозом, малярією чи будь-якою іншою хворобою, поки ми не здобудемо перемогу у боротьбі за безпечну питну воду, і необхідну турботу про здоров'я. Не можна сказати, що вода необхідна для життя: вона і є життя».

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.