Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 6 класі відбулася година спілкування «Партизанський рух в Україні».

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 6 класі відбулася година спілкування «Партизанський рух в Україні».

Автор: Joker_13 від 27-09-2012, 13:13, переглядів: 3 186

0
У 6 класі відбулася година спілкування «Партизанський рух в Україні».    

За загальним визнанням Велика Вітчизняна війна по праву називається всенародною. Безумовним підтвердженням цього є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок у перемогу над фашизмом.

У 6 класі відбулася година спілкування «Партизанський рух в Україні». Учні дізналися, що зародження партизанського руху припадає на літо 1941 року. На початку війни партизанські загони діяли хаотично, були малочисельними та неорганізованими, погано озброєними, не мали засобів зв’язку та необхідних матеріально-технічних засобів. Під час війни в тилу ворога діяло понад 6200 партизанських загонів та підпільних груп, в яких воювало більше ніж 1 млн. осіб – представників усіх народів Радянського Союзу, з них на території України – понад 500 тисяч. Шестикласники підготували цікаву інформацію про героїв підпілля,  переглянули презентацію «Партизанський рух в Україні». Підводячи підсумки виховної години, учні переконалися, що за своїми масштабами всенародна боротьба в тилу ворога стала важливим військово-політичним фактором у розгромі фашизму. Сила і могутність підпілля і партизанського руху полягали у міцній їх підтримці українським народом.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.