Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » 5 клас побував на екскурсії у Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

5 клас побував на екскурсії у Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії

Автор: Французан від 12-06-2012, 11:55, переглядів: 2 299

0
5 клас побував на екскурсії у Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії    
   
5 клас побував на екскурсії у Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії  

5 клас побував на екскурсії у Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії. Учні познайомились із ведучими новин, відвідали студійний комплекс та монтажні апаратні, де працюють інженери, режисери та звукорежисери. Саме звідти у прямий ефір щодня виходять  програми «Ранкова кава», «День за днем» та «Тема дня». Щонеділі з цієї ж студії глядачі всієї області дізнаються останні новини від ведучого інформаційно-аналітичної програми «Погляд» Андрія Богдановича.

Під час екскурсії учні стали свідками підготовки до ефіру чергового випуску  програми «Ділові новини». Ведуча програми Олена Гурмач розкрила маленькі таємниці своєї професії. Показала, як працює телесуфлер. Також наголосила:  «Щоб бути гарним ведучим треба гарно знати мову, мати відмінну пам'ять, і тренувати її потрібно з дитинства».

Гімназисти дізналися, що велику кімнату із багатьма комп’ютерами і  відеокамерами  в Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії називають «news room».  Там проходить невидима  глядачам робота з підготовки інформаційної програми «День за днем».

Випадковими, але приємними  для учнів стали зустрічі  із ведучою рубрики «Столиця Танцю» Вікторією Колосовою та ведучою програми «Ранкова кава» Оленою Квашою.

Екскурсія була недовгою, але цікавою. Можливо, хтось із  п’ятикласників  згадає  про неї у майбутньому, коли обиратиме професію.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.