Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Гра « Культура спілкування між людьми» в 10-Г класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Гра « Культура спілкування між людьми» в 10-Г класі

Автор: Французан від 17-05-2012, 15:55, переглядів: 3 057

0
Гра « Культура спілкування між людьми» в 10-Г класі    

Культура поведінки людини – важливе вираження її духовного багатства, уміння спілкуватися з людьми. Правила поведінки людини у суспільстві складалися упродовж багатьох років. Часто про вихованість людини судять за її манерами.

Живучи серед людей, ми постійно спілкуємося з ними в різних ситуаціях – на вулиці, в гостях, театрі. Як же правильно себе поводити?

Тому, з метою озброїти учнів знаннями і практичними рекомен­даціями про основи спілкування, етикет, правила поведінки; дати їм практич­ні рекомендації щодо удосконалення своєї поведінки, культури спілкування; спонукати учнів застосовувати набуті знання у повсякденному житті; сприяти самовдосконаленню учнів, їхньому інтелектуальному і моральному розвитку, в 10 – Г класі була проведена гра « Культура спілкування між людьми».

Учасники конкурсу були поділені на дві команди. Сама гра проходила в три етапи. В першому конкурсі учасникам кожної команди було запропоновано по п’ять запитань з варіантами відповідей.  Питання другої гри були розбиті на три групи ( «Квіти», «Світське спілкування», і «Манери поведінки»).Третя гра складалась із запитань підвищеного рівня складності. По закінченню кожного туру конкурсу журі підраховує отримані командами бали, учні переглядають уривки з телепередачі, відеоролики.

Учні активно приймали участь у грі, висловлювали свої думки, відповідали на запитання конкурсу.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.