Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » «Знято в Україні» (тематична класна година,10-Б клас)

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

«Знято в Україні» (тематична класна година,10-Б клас)

Автор: dend від 16-09-2022, 08:26, переглядів: 21

0

13 вересня в 10-Б класі було проведено захід про  розвиток кіно в Україні. 

Класний керівник Тетяна Володимирівна здійснила екскурс в історію нашого кіно з початку ХХ ст. до нашого часу. Ми дізналися про одесита Йосипа Тимченка який одночасно з братами Люм’єрами створив кіноапарат але не запатентував свій винахід. В Одесі відзнятий також фільм С. Ейзенштейна «Броненосець Потьомкін» (1925), який до сьогодні вважається класикою світового кіно. Ми переглянули уривок з цієї кінострічки обговорили його. 

Під час класної години йшла мова про таких видатних режисерів, як О. Довженко, С. Параджанов, Ю. Іллєнко. Особливу увагу ми приділили таким кінороботам сучасних режисерів, як «Поводир» О. Саніна, «Незламна» С. Мокрицького, «Кіборги» та «Хайтарма» А.Сеїтаблаєва, «Чорний Ворон» Т. Ткаченка. Всі ці фільми об’єднує одна тема – історичне минуле України. Враховуючи важливість та глибину поставлених у цих фільмах проблем, а також їх художній рівень ми розуміємо, що вони   можуть посісти гідне місце в світовому кінематографі.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.