3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Зимова феєрія

Автор: Французан від 23-12-2011, 15:07, переглядів: 2 592

0
Зимова феєрія
   

Ось і підходить пора Новорічно-Різдвяних свят, коли ми проринаємо у чарівний світ, створений уявою і фантазією багатьох поколінь наших предків.

Особливо це стосується зимових свят, які ніби переносять нас в якусь надзвичайну, чарівну казку.

Починаючи від Катерини та Андрія і закінчуючи Різдвяними святами люди займалися ворожбою, що мала би захистити від злих сил, благословити на багатство і добробут, допомагати дізнатися про майбутнє.

Новий рік – це свято для всіх нас і кожного зокрема. Вступаючи в новий відлік часу, ми маємо освятитися найкращими почуттями, побажати одне-одному щастя, здоров’я, голубого неба над оселею, статків і злагоди в родині.

Саме такими побажаннями і була просякнута світська обрядовість зустрічі Нового року в Україні – горщиком куті на покуті, щедрим житнім засівом сусідської домівки, величальною щедру вальною піснею на честь господаря і господині та їхніх діточок.

Зимова феєрія
   

Учні облкомплексу разом із своїми вихователями та хореографами підготували справжнє театралізоване дійство: 5 клас – виступив з програмою «Добрий вечір тобі, пане господарю», 6 клас – «Снігуронька», 7 клас – «Ми прийшли колядувати», 8 клас – «Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці», 9 клас – «Господарський двір», 10-А клас – «Добрий вечір тобі, пане господарю», 10-Б клас –«Прийшли щедрувати до Вашої хати», 10-В клас – «З добром та миром до Вашої хати», 10-Г клас – «Україна колядує», 11-Б клас – «700 молодців – 700 колядців», 11-В клас – «Дай Вам, Боже, многі літа і пошану всього світу», 11-А клас – «Ми йдемо колядувати».

Тому що лише тоді, коли ми повернемося до своїх духовних джерел, яскравий світ новорічної ялинки стане справжнім святом в оселі, запам’ятається на все життя нашим дітям, котрі однесли на найпочесніше місце в хаті найбільшу святість – хліб.

Тож нехай ота приповідка «Добрий вечір тобі, пане господарю» щорічно дзвенить з дитячих вуст, як молитва в кожному домі, у кожній оселі рідним словом і неложними вустами.

 

Дай, Боже, Вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В Різдвяні свята щедрі і веселі!

 

Хай здійснює бажання рік новий

Хай гімназія наша процвітає

З чудовим святом радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм.

Фотозвіт Новорічного дійства 5-9 кл.

Фотозвіт Новорічного дійства 10-11 кл.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.