2 вересня 11-В клас взяв участь у тематичній годині « В. Панченко. Творчий портрет».
З інформації Медведєвої Марії, учні дізнались, що Володимир Євгенович Панченко – український літературний критик, літературознавець, письменник, автор статей, монографій, підручників на літературну та історичну тематику, професор та віце-ректор Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук.
З дитячих років писав вірші, друкувався. У 1979 році захистив кандидатську дисертацію в Одеському державному інституті, який закінчив у 1975 році.
Перша монографія про творчість Ю.Яновського відкрила його як перспективного письменника та літературного критика. Згодом В. Є. Панченко переїздить до Кіровограда. Тут він працював доцентом у Кіровоградському педагогічному інституті ім. О. С. Пушкіна, очолював обласну письменницьку організацію (1985-1991); тут же був обраний народним депутатом України (1990).
Володимир Панченко - видатна особистість, талановитий письменник та педагог. В його творчій доробці велика кількість наукових праць, біографій та художніх книг. Також він зробив величезний вклад в дослідження біографії видатного українського педагога, громадського діяча В.К.Винниченка. Поїхавши до Франції, містечка Мужен, де 17 останніх років мешкав Володимир Винниченко. Звідти В. Панченко привіз колекцію його особистих речей, які зберігаються в Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї. В майбутньому, за сценарієм Володимира Євгеновича, режисер В. Мощинський зняв документальний фільм «Голгофа Володимира Винниченка», який у 1995 році Український фонд культури відзначив премією імені В. Винниченка. У жовтні 1998 року Володимир Євгенович захистив у Київському університеті імені Т. Шевченка докторську дисертацію на тему «Творчість В. Винниченка 1902-1920 років у генетичних і типологічних зв’язках з європейською літературою».
Серед останніх його творів слід зазначити « Кільця на древі», «Сонячний годинник»
Протягом інформаційно- тематичної години учні переглянули тематичну презентацію та відкрили для себе цікаву постать- науковця, письменника, літературного критика, громадського діяча.