3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

День пам'яті та примирення

Автор: dend від 10-05-2017, 10:38, переглядів: 754

0

5 травня в 11-Г класі був проведений захід присвячений Дню пам’яті і примирення, який Україна почала відзначати з 2015 року. Таким чином Україна доєдналася до всього світу у скорботі за жертвами Другої світової війни.

Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, приуроченій до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі. В Україні донедавна відзначалося на офіційному рівні лише свято Дня Перемоги 9 травня, однак в 2014 році, коли розпочалася російська інтервенція, офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом проходили два дні — 8 й 9 травня.

"Українці в лавах Об'єднаних Націй перемогли агресора" — цьогорічні національні урочистості будуть проходити під цим гаслом. Майже сім мільйонів солдат в семи арміях — такий фронт виставила Україна в боротьбі проти нацизму.

З кожним днем все менше і менше живих свідків тих днів і подій – носіїв історичної пам'яті. Тому потрібно пам’ятати і шанувати тих, хто відстоював боротьбу за власну державу і вплинув на остаточну перемогу над агресором.
 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.