Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Інформаційна година «День пам`яті та примирення» в 11-Б класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформаційна година «День пам`яті та примирення» в 11-Б класі

Автор: dend від 5-05-2017, 16:00, переглядів: 1 580

0

5 травня у 11-Б класі було проведено інформаційну годину « День пам`яті та примирення» Цей день - пам'ятний день в Україні, який відповідно до Указу Президента України, відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року. 

Учні відновили у пам`яті хронологічні  події в історії, які відбувалися в часи Другої світової війни,  згадали тих, хто віддав життя заради мирного неба над головою. Також учні переглянули тематичне відео, в якому засуджується жорстокість війни.

Друга світова війна – свідчення прояву патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму. За важких умов панування тоталітарної системи, ціною незчисленних утрат вони змогли захистити свій дім і свою Батьківщину. Жива пам’ять про такі події є застереженням для будь-якої країни, наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві. А також – запобіжним фактором від можливості повторення подібного сценарію.

Учні ще раз переконалися в тому, що мирне небо над головою є найціннішим скарбом в світі й усвідомили те, що пам`ять про трагічні події і жертв Другої світової війни має стати застереженням від їх повторення в майбутньому. 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.