3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Конкурс «Юний поліглот» у 6 класі

Автор: Французан від 7-02-2016, 21:09, переглядів: 868

0 Конкурс «Юний поліглот» у 6 класі

У 6 класі в рамках тижня іноземних мов проводився лінгвістично-краєзнавчий конкурс «Юний поліглот». Особливість цього конкурсу полягала в тому, що він проводився двома мовами - англійською та німецькою.

Учні класу взяли активну участь в конкурсі. Вони з великою зацікавленістю відповідали на різноманітні запитання, пов’язані з лексикою та граматикою обох мов, історією та традиціями англомовних країн та Німеччини, змагалися у якнайкращому читанні скоромовок, декламували вірші та виконували улюблені пісні.

Конкурс «Юний поліглот» у 6 класіУ результаті учні показали хороші знання не тільки з англійської та німецької мов, але також і з інших предметів - історії, географії та літератури. Всі учасники були однаково активними і ерудованими, тому перемогла дружба.

Учні отримали велике задоволення від конкурсу. Вони ще раз переконалися в тому, наскільки цікаво та важливо знати іноземні мови і використовувати ці знання у спілкуванні. Тиждень іноземних мов, який традиційно проводиться в гімназії щороку, як раз і надає унікальну можливість не тільки показати ці знання, але розширити та удосконалити їх.


Конкурс «Юний поліглот» у 6 класі Конкурс «Юний поліглот» у 6 класі


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.