Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Єдиний тематичний урок «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Єдиний тематичний урок «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом»

Автор: Французан від 18-03-2014, 15:30, переглядів: 2 256

0

Єдиний тематичний урок «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом»Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА «Про проведення заходів з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років в навчальних закладах області» у Кіровоградському облкомплексі (гімназія-інтернат – школа мистецтв) учнями 10-В класу було проведено єдиний тематичний урок «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом» (з використанням творів епістолярного жанру «Пам’ять наших сердець»).

Діти проникли ся подіями минулих років, наголосивши на тому, що минуле ми пам’ятаємо заради майбутнього. А у своїх листах до ветерана навіть трішки відійшли від загальних умов конкурсу, пов’язавши події Великої Вітчизняної війни із сьогоденням. Учні закликали всіх берегти мир на Землі.Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.