Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування «Раціональне харчування - запорука міцного здоров’я» у 11-Б класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Раціональне харчування - запорука міцного здоров’я» у 11-Б класі

Автор: Французан від 30-01-2014, 17:43, переглядів: 2 387

0

Година спілкування «Раціональне харчування - запорука міцного здоров’я» у 11-Б класіУ 11-Б класі відбулася година спілкування «Раціональне харчування - запорука міцного здоров’я».

Наше здоров’я багато в чому залежить від правильного харчування. Ще мудреці стародавнього світу розуміли, що помірність в їжі - запорука здоров'я і довголіття. Особливо небезпечним є переїдання в наші дні. Адже внаслідок гіподинамії люди стали менше витрачати енергії. Головна заповідь здоров'я в наш час повинна звучати так: «Харчуватись розумно. Виявляти свої помилки в харчуванні і виправляти їх!». Метою години спілкування було з'ясувати закони харчування і використати їх в формуванні індивідуального стилю харчової поведінки. Гімназисти з великою зацікавленістю прослухали інформацію про різноманітні види здорового харчування, які існують в сучасному світі. Група учнів розповіла про продукти, які є надзвичайно шкідливими для нашого здоровя.

Година спілкування «Раціональне харчування - запорука міцного здоров’я» у 11-Б класіПід час живого спілкування діти спробували визначити залежність здоров'я людини від впливу на нього продуктів харчування і прийняли рішення раціонально і свідомо обирати продукти для харчування, берегти своє здоров'я як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя .

 

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.