Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Проекти » Кольори та символи української народної вишивки. Рушник

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Кольори та символи української народної вишивки. Рушник

Автор: dend від 8-04-2010, 11:21, переглядів: 3 935

0

Гур

Аліна Анатоліївна 

 

 

Вишивання виникло давно – з любові до рідного краю, всього навколишнього світу, з потреби не тільки бачити і відчувати красу, а й творити її власними руками.

 

З давніх - давен нам відомо, що дерево життя – це гілочка з трьох листочків. Перший листочок – це символ минулого, другий – сучасного, а третій – майбутнього. Щоб вірно орієнтуватися в житті, бути освіченими людьми пропоную торкнутися до минулого, для того, щоб краще зрозуміти сучасне і, можливо, передбачити майбутнє.


В наш час так мало залишилось справжніх майстринь прикладного мистецтва, і, певною мірою, саме тому , що цьому нема кому навчати. Учні нашої гімназії цілком впевнено можуть пишатися, що у них є можливість опанувати багатьма видами рукоділля . Серед них вироби із солоного тіста, вишивка бісером, стрічками, бісером, нитками, шиття в техніці «пічворк», в'язання, в тому числі і гачком.


А все це стає можливим, якщо записатися до гуртка «Прикладні мистецтва» під керівництвом Гур Аліни Анатоліївни. Також не можна залишити поза увагою і той факт, що на заняттях гуртка дівчатка навчаються і сервірувати стіл, прикрашати страви квітками з овочів, складати з серветок різні фігури. Ручаюся: в майбутньому навіть найприскіпливіша свекруха залишиться задоволеною такою невісткою, котра «вміє шити, вишивати, ще й пісні співати». Таку не так просто знайти в час технічного прогресу.

Категорія: Проекти

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.