Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Персональна сторінка Ганжели С.І.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Ганжели С.І.

 
кандидат педагогічних наук,
вчитель інформатики вищої категорії,
вчитель-методист 

 

Народився  21 січня 1968 року у м. Київ.

Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю "прикладна математика” (1992р.).

З жовтня 2000 р. по жовтень 2004 р. навчався в аспірантурі при Київському національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (заочна форма навчання) за спеціальністю 13.00.02 "Теорія та методика навчання (математика)”.

У 2009 році отримав кваліфікацію "Старший вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії” (атестаційна комісія управління освіти Кіровоградського міськвиконкому).

У 2010 році отримав науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Тема дисертації: "Формування пізнавальної самостійності учнів основної школи в навчанні геометрії з використанням інформаційних технологій”.

На кафедрі інформатики проводить заняття з циклу дисциплін: методика навчання математики та інформатики, методика навчання інформатики, комп’ютерна графіка, захист інформації, сучасні методи захисту інформації, організація та обробка електронної інформації, інформатика, основи інформатики з елементами програмування, комп’ютерні інформаційні технології в освіті і науці.

Має більше 20 публікацій. 

 

Інформатика
 
Формування компетентностей учнів старших класів під час навчання інформатики
Формування компетентностей студентів педагогічних вузів при навчанні основам інформаційних технологій
Формування дослідницьких умінь учнів старших класів у процесі навчання інформатики
Навчання математики з використанням інформаційно-комунікаційних технологій
Відкритий урок «Побудова графіків функцій засобами електронного процесору MS Excel» (10 клас - математичний профіль) Відеоматеріали