3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Математичні цікавинки

Автор: Французан від 10-12-2016, 10:20, переглядів: 1 208

0

Протягом багатьох років традиційним в гімназії є проведення предметних тижнів. Першим з них у цьому навчальному році був тиждень природничо-математичних дисциплін: відкриті уроки, інформаційні години, ігри, тематичні стіннівки. Особливо цікавими та корисними ці заходи були, звісно ж, для нас, учнів профільного математичного класу. Ми ще раз переконалися в тому, що математика – одна з найзахопливіших наук, а деякими цікавими висновками та спостереженнями допитливих шанувальників математики хочемо поділитися з вами...

Категорія: Традиції / Математика / Гімназійне життя

 

Про підсумки проведення тижня природничо-математичних наук

Автор: dend від 6-12-2016, 12:36, переглядів: 1 406

0

Велика наука – математика, але, як правило, поруч з нею йдуть фізика, хімія та біологія. Кожного року, навіть, присвячується тиждень математично-природничим наукам. Це дійство не оминуло і нашу гімназію. Всі учні, від малих до найстарших, брали участь у різноманітних програмах та конкурсах, які організовували їх улюблені вчителі.

Категорія: Математика / Гімназійне життя

 

До уваги майбутніх п'ятикласників та їх батьків!

Автор: Joker_13 від 18-06-2015, 12:19, переглядів: 2 153

0

До уваги майбутніх п'ятикласників та їх батьків!Орієнтовні завдання з навчальних предметів та список рекомендованої літератури на літо:

Англійська мова
Математика
Українська література

Категорія: Математика / Оголошення / Гімназійне життя / БІЦ / Англійська мова / Українська мова та література

 

Для чого вивчати математику гуманітарію?

Автор: kryvenko від 29-08-2010, 16:20, переглядів: 3 952

3

 

     Дехто з учнів говорить: «Мені не потрібна математика, бо я не збираюся бути математиком». Подібна аргументація анітрохи не краща такої: «Мені не потрібен автомобіль, бо я не збираюся бути шофером». Математика – це своєрідна мова, засіб спілкування. Чи ж може філолог ефективно досліджувати різні мови, не маючи уявлення про сучасну математичну мову та її історію?

     Математика – основа багатьох наук, починаючи від філософії й аж до космогонії. А ще вона – логічний тренінг мислительної діяльності для фахівців з будь-якої галузі знань. Не випадково багато математиків добре виявили себе і в інших галузях. Наприклад, Піфагор, Р. Декарт, Б. Паскаль – філософи, О. Хайям – поет, П. Ферма – юрист, І. Кеплер – богослов, Г. Лейбніц – магістр філософії, доктор права, юрист, дипломат. Цей список можна продовжувати.

Категорія: Математика