3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Конференція євроклубу «Астра»

Автор: Французан від 10-03-2012, 13:38, переглядів: 2 359

0
Конференція євроклубу «Астра»
   
   
Конференція євроклубу «Астра»  

2 березня у 10-Б класі було проведено конференцію євроклубу «Астра» (керівник Берлін Ольга Анатоліївна) на тему «Стоп: навушники», яка стала підсумком проекту «Вухо на дроті», присвячену проблемі надмірного використання сучасною молоддю стереогарнітури, з метою довести до людського відома про шкідливість впливу пристроїв для персонального прослуховування звукових записів, тобто навушників.

У конференції брали участь члени євроклубу та незалежні експерти: психолог Якимчук Ганна Валентинівна та медичний працівник Приступа Оксана Володимирівна.

Було розглянуто та обговорено негативні фактори впливу прослуховування звукових записів з точки зору фізики, медицини, психології та етичних норм. Учні підготували діаграму за результатами опитування, яке було проведено серед учнів та учителів гімназії.

Результатом конференції стала успішна популяризація ідеї про небезпеку надмірного використання навушників, а як підсумком проекту стало виготовлення інформаційних матеріалів для ознайомлення інших з цією проблемою.

Категорія: Євроклуб

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.