Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Євроклуб » Конкурсна програма «День Європейських мов»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Конкурсна програма «День Європейських мов»

Автор: dend від 30-09-2011, 09:19, переглядів: 4 412

0

Конкурсна програма «День Європейських мов»     

23 вересня 2011 року відбулося засідання оновленого Євроклубу «Астра».  Нові члени Євроклубу, а це 34 учні математичного 10-Б класу, вирішили розпочати свою діяльність із святкування Дня Європейських мов та Дня міжкультурного діалогу.  На святі були присутні: керівник Євроклубу Ольга Анатоліївна Берлін, заступник директора з виховної роботи Валентина Олексіївна Шепель, педагог-організатор Наталія Олександрівна Французан та вихователь Алла Олександрівна Кондакова.

Відкрите засідання складалося з двох частин: презентаційної  та конкурсної. Кожен учень був задіяний у процесі підготовки та проведення заходу. Частина учнів займалася пошуком та презентацією інформації щодо пам’ятних дат. Саме з результатів їхньої роботи і розпочався захід, метою якого було поглиблення знань учнів про країни Європи та Європейський Союз, популяризація вивчення європейських мов. В ході презентації учасники заходу обговорили, зокрема, питання вивчення іноземних мов, міжкультурного діалогу та цікаві факти про мови.

Конкурсна програма «День Європейських мов»     

Друга частина заходу складалася з семи конкурсів: «Привітання», «Європейський союз», «Асоціації», «Домашнє завдання», конкурс капітанів, «Літературний» та «Чудеса Європи». Гра була цікава, насичена, жвава. Члени команд активні, ерудовані. Про це говорить учасниця гри Наталя Білодідова: «… конкурс «Домашнє завдання» сподобався найбільше. Аня Бухай і Оля Гречина розповіли проникливий вірш Генріха Гейне «Lorelei» («Лореляй») німецькою  мовою, а Віталій Паламаренко та Юра Яценко англійською мовою вели діалог про перспективні професії»

Фінальний акорд поставив Ярослав Кошман, надзвичайна ерудованість і швидкість реакції якого вразила всіх присутніх і не дала шансів на перемогу в конкурсі «Чудеса Європи» жодному учаснику гри. Абсолютна перемога в останньому конкурсі вивела в переможці команду «Євростар», капітаном якої і був Ярослав.

Категорія: Євроклуб

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.