Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Євроклуб » Представники євроклубу «Астра» взяли участь у заході, присвяченому Міжнародному Дню демократії.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Представники євроклубу «Астра» взяли участь у заході, присвяченому Міжнародному Дню демократії.

Автор: Французан від 8-11-2012, 08:30, переглядів: 2 278

0
Представники євроклубу «Астра» взяли участь у заході, присвяченому Міжнародному Дню демократії.    

Представники євроклубу «Астра» взяли участь у цікавому заході, що проводився на базі наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського і був присвячений Міжнародному Дню демократії.

Слово «демократія» відоме ще від часів Давньої Греції і у перекладі з грецької означає «владу народу». Це, напевно, відомо всім, але не кожен зможе досконало пояснити переваги та недоліки демократичного режиму. Перша частина нашої зустрічі являла собою своєрідну дискусію. Ми намагались знайти антипод до демократичної влади і проілюструвати прикладами свої власні твердження щодо даного питання. Всі були поділені на групи і висловлювали конкретну думку: за або проти демократичного суспільства. Кожний блок учасників намагався спростувати думку іншого, тим самим доводячи правдивість своєї. Внаслідок активної дискусії ми зрозуміли, що демократія – це, насамперед, набір ідей і принципів, що стосуються свободи, тому ми повинні неабияк цінувати це. Друга частина заходу виявилась ще більш творчою. Кожен із учасників розповідав про власні дії на випадок, якщо він матиме божественну силу. Всіх приємно здивувало те, що діти насамперед думали про мир на Землі, екологію та природу, хоча б мінімальний рівень забезпечення громадян.

Сподіваємось, що такі заходи і надалі залучатимуть молодь до проблем демократії та авторитаризму.

Категорія: Євроклуб

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.