3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо!

Автор: Французан від 24-01-2012, 17:36, переглядів: 2 556

0
Вітаємо!    

В рамках реалізації довготривалого проекту «Європа без кордонів» серед учнівської молоді у період з 17 жовтня до 21 листопада проводився творчий конкурс до Міжнародного Дня толерантності.

За результатами обласного конкурсу «Толерантність як основа сучасного суспільства» до Міжнародного Дня толерантності у номінації «Фотографія»  грамотою Управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації нагороджується Лозан Марина, учениця 10-Б класу.

За зайняте ІІІ місце у конкурсі пошукових та творчих робіт для шкільної та студентської молоді «Україна у Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» нагороджується Гарасько Ірина, учениця 10-В класу.

Подякою за активну участь у конкурсі пошукових та творчих робіт для шкільної та студентської молоді «Україна у Європі, Європа в Україні: очима молоді – 2011-2012» відзначено Кошмана Ярослава (10-Б клас), Кролік Валерію (10-В клас), Левенко Ірину (10-Б клас), Мошнягул Аліну (10-В клас), Назаренко Єлизавету (10-В клас).

Кошману Ярославу (10-Б клас) та Лозан Марині (10-Б клас) виданий сертифікат, як учаснику регіонального (обласного) етапу Міжнародного конкурсу «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ».

Вітаємо учасників Євроклубу «Астра» (керівник Берлін Ольга Анатоліївна) із значними досягненнями! Бажаємо всього «європейського»!

Категорія: Привітання

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.