3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Атестація

Автор: pasha від 6-11-2015, 14:59, переглядів: 934

0

Атестація

 

 

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

 
 Атестація    Стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Категорія: Атестація

 

Портфоліо

Автор: pasha від 6-11-2015, 15:37, переглядів: 982

0
 Портфоліо Портфоліо - це спосіб фіксування, накопичення, оцінки і самооцінки особистих досягнень за певний проміжок часу.
 Зразок

Категорія: Атестація

 

Методичний супровід атестації вчителів

Автор: pasha від 6-11-2015, 15:27, переглядів: 1 039

0
Методичний супровід атестації вчителів Процес атестації для педагога пов’язаний із високою інтелектуальною й емоційною напругою. Тому одним із завдань атестаційної комісії, педагогічного колективу в цілому є створення сприятливої, доброзичливої атмосфери для педагога, надання йому методичної допомоги. Учитель, який атестується, іде до вдосконалення професійної майстерності через реалізацію завдання - поєднати в собі та показати у практичній діяльності глибокі знання та здатність до творчості.

Категорія: Атестація

 

Нормативно-методичні засади атестації вчителів

Автор: pasha від 6-11-2015, 15:15, переглядів: 997

0
Нормативні документи з питань атестації
 Нормативно-методичні засади атестації вчителів   Право на освіту - це право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для успішної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. 

Категорія: Атестація