3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Урок мистецтва

Автор: kryvenko від 29-04-2011, 08:03, переглядів: 4 922

0
Урок мистецтва  

Серед мистецьких подій гімназії-інтернату – школи мистецтв не можна залишити без уваги “Урок мистецтва”, проведений академічним театром музики, пісні і танцю "Зоряни" в Кіровоградській філармонії 12 квітня. Для учасників колективу вже стало традицією проводити концерти для учнів нашого комплексу. Кожна зустріч із “Зорянами” дає гімназистам додатковий заряд енергії, а артистам – заслужені бурхливі оплески.

     

       До речі, серед учасників колективу є чимало випускників закладу, які підтримують тісні зв’язки із облкомплексом.

      У репертуарі “Зорян” близько десяти концертних програм, створених засновником заслуженого ансамблю танцю України «Ятрань» Анатолієм Михайловичем Кривохижею. «Ми всі - з "Ятрані"», – люблять повторювати і сам художній керівник "Проліска", народний артист України, професор Коротков Анатолій Єгорович, і головний балетмейстер ансамблю, народний артист України професор Похиленко Віктор Федорович, і балетмейстер-постановник, заслужений діяч мистецтв України Короткова Валентина Миколаївна. З 1986 р. Кривохижу А.М. -  знаного в усьому світі талановитого хореографа, знавця українського фольклору - запросили до колективу академічного театру музики, пісні та танцю „Зоряни” на посаду балетмейстера - постановника та художнього керівника. На сьогодні  „Зоряни” є продовжувачами кращих традицій заслуженого ансамблю народного танцю України  „Ятрань”.

      Програму відкрив ”Вітальний танець”, який зачарував виконавською майстерністю, граціозністю, темпераментністю та запалом виконавців. Зачарувала і колоритна гама народних костюмів танцюристів. Всі костюми мають етнографічну цінність і виготовлені руками народних умільців.

У програмі академічного театру є танцювальні композиції, зібрані з багатьох куточків України, а  “Трясунка Мишенська ” створена на основі матеріалу, зібраного  на Закарпатті.

      Народна пісня “Яблуневий аромат” у виконанні Народної артистки України Антоніни Червінської зворушила душу й серце кожного в залі. Велике значення має музичний супровід, що сприяє яскравішому сценічному втіленню кожного номеру. У цьому колективі оркестр відіграє провідну роль: кожна оркестровка – це окремий, неповторний номер.

      Після концерту зал аплодував стоячи. Колектив „Зоряни” порадував нас гарною концертною програмою. І дійсно це був неперевершений вечір відпочинку!

                                                             Загальська Таїсія, 10-В клас

Категорія: Традиції

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.