Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » НТУ "Дивосвіт" » Підсумкова конференція НТУ "Дивосвіт"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Підсумкова конференція НТУ "Дивосвіт"

Автор: yulua від 23-12-2011, 20:47, переглядів: 3 613

0
Підсумкова конференція НТУ "Дивосвіт"
   

22 грудня 2011 року відбулася традиційна щорічна підсумкова конференція наукового товариства учнів “Дивосвіт” Кіровоградського облкомплексу. Мета конференції: підтримка обдарованої молоді, розвиток творчих здібностей та стимулювання творчого самовдосконалення особистості. У Кіровоградському облкомплексі науково-дослідницькій роботі учнів приділяється значна увага. Стало доброю традицією наприкінці року підбивати підсумки наукової діяльності, нагороджувати кращих юних дослідників та обговорювати перспективи подальшого розвитку цього напряму діяльності навчального закладу.

Відкрив конференцію народний артист України, професор, директор Кіровоградського обломплексу Коротков Анатолій Єгорович.

Далі естафету прийняв Кривенко Андрій Веніамінович, заступник директора з наукової на навчально-методичної роботи облкомплексу, керівник НТУ “Дивосвіт”. Його виступ був присвячений підсумкам проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ “Дивосвіт”. 

Свої наукові досягнення презентували учні 10-11 класів облкомплексу. Міцай Владислава, учениця 11-А класу, в своїй творчій роботі “Фразеологія: смак і колір української мови” зазначила, що для вдосконалення мовної майстерності людини і підвищення мовної культури особливим значенням є вивчення фразеології. Адже слухати освічену людину, яка майстерно використовує фразеологізми у власній мові, – одна насолода! 

Підсумкова конференція НТУ "Дивосвіт"
   

Ґрунтовне дослідження питання новітніх методів лікування цукрового діабету було представлене у науковій доповіді Золотих Євгенія, учня 11-Б класу, переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011 році.

Зацікавив слухачів своїм виступом Падзина Ілля, учень 11-А класу, учасник проекту “МАЙDАН'S”, який систематизував та узагальнив сучасні напрямки і стилі хореографічного мистецтва.

Велике практичне значення має наукова робота “Застосування баз даних у шкільній бібліотеці” виконана Скроходом Володимиром, учнем 11-А класу та Дірксеном Артемом, учнем 10-Г класу. За допомогою запропонованої бази даних можна перевірити наявність потрібної книги, яка знаходиться на обліку в бібліотечно-інформаційному центрі гімназії.

Про найсучасніші відкриття на Великому адронному колайдері проінформував десятикласник Сільвейстров Олексій.

Слід відзначити виступ Чуніхіной Катерини, учениці 10-Г класу, яка у свої роботі підняла дуже актуальну на сьогодні проблему впливу залізниці на екологічний стан міста Помічна та запропонувала конкретні шляхи покращення цієї проблеми.

Під час конференції було нагороджено дипломами І,ІІ та ІІІ ступенів переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ “Дивосвіт”.
 
Зразки кращих наукових робіт учнів, презентацій до них та відеофорагменти виступів на конференції можна переглянути тут у розділі "Кращі науково-дослідницькі роботи учнів гімназії, презентації до них та відеофрагменти виступів на конференції" 

Категорія: НТУ "Дивосвіт"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.