Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Тематична лінійка «Музи генія» (11-Б клас)

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тематична лінійка «Музи генія» (11-Б клас)

Автор: Французан від 14-03-2013, 09:53, переглядів: 1 942

0
Тематична лінійка «Музи генія» (11-Б клас)    

Учні 11-Б класу підготували та провели відкриту лінійку, присвячену річниці з дня народження Т. Г. Шевченка, під назвою «Музи генія».

У тому, кого і як кохає велика людина та й звичайна теж, розкривається історія цілого покоління, атмосфери часу. Окрім того, у митців це один з ключів до розкриття таємниці їхньої творчості, її тематики, головних сюжетів. Ці міркування особливо правомірні стосовно Тараса Шевченка, який шукав у коханні жіночий ідеал, суголосний з народним ідеалом жінки, коханої, дружини, прагнучи виходу із самобутності особистої та суспільної.

Уперше незбагненні почуття пробудила  в хлоп’ячій душі сусідська дівчина Оксана Коваленко, трагічне життя якої стало сюжетною основою багатьох творів великого поета.

Доля дарувала Т. Шевченкові зустрічі з жінками, але з жодною з них йому не судилося пізнати щастя. Трагедія генія полягала у тому, що він переріс своє колишнє середовище. Ганна Закревська, Варвара Рєпніна, Агата Ускова, Катерина Піунова, Ликера Полусмакова – усі ці імена стали знаковими у житті та творчості поета.

Згасла свічка життя Т. Шевченка, але залишилось слово, яке не має обмежень у просторі, бо воно злітає до вершин духу генія, де немає розбитих мрій, надій, розчарувань.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.