Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Екскурсія до музею М.Л.Кропивницького учнів 7 класу

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Екскурсія до музею М.Л.Кропивницького учнів 7 класу

Автор: Французан від 9-10-2012, 09:08, переглядів: 2 213

0
Екскурсія до музею М.Л.Кропивницького учнів 7 класу    

У межах святкування 130-ї річниці з дня заснування  Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького учні 7 класу відвідали Меморіальний музей М.Л.Кропивницького.

Під час екскурсії семикласники дізналися багато нового з життя корифеїв українського театру, почули про історію створення першої трупи, ознайомилися з фактами культурного життя нашого міста кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Гімназистам сподобалася атмосфера, створена в залах музею. Меблі, посуд, мініатюри та музичні інструменти, які належали родині корифеїв та їх сучасникам створили неповторну атмосферу  кінця ХІХ століття – початку ХХ століття. Найбільше учням сподобалася справжня театральна афіша спектаклю, у якому Марко Лукич брав участь як автор, режисер, композитор та актор.

У ході екскурсії школярі дійшли висновку що треба вивчати та берегти історію рідного краю - це невичерпне джерело, яке живить нашу неоднорідну спільноту енергією любові, злагоди, добра, віри та надії.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.