Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Бесіда «Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів»у 10-А класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Бесіда «Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів»у 10-А класі

Автор: dend від 19-09-2012, 12:35, переглядів: 2 818

0
Бесіда «Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів»у 10-А класі    

У 10-А класі відбулася  бесіда «Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів».  Учні прослухали цікаву  доповідь однокласників, переглянули документальний фільм «Туфельки»,  який не зміг залишити нікого байдужим. Діти  із зацікавленістю обговорювали різні ситуації  на дорозі з участю пішоходів. Під час  повторення правил дорожнього руху переглянули презентацію «Права та обов'язки пішоходів», подивились учбові розважальні мультфільми: «Пішохідний перехід» та «Білченя на дорозі», які змогли підняти настрій після сумної статистики дорожнього руху.

Учні зробили висновок: Пішоходи часто не розуміють, що дорога - не забавка. Іноді перехід дороги для пішохода може бути фатальним. Саме незначне порушення Правил дорожнього руху може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Шановні пішоходи! Не будьте безпечними і легкодумними на вулиці. Виявляйте уважність і обачність при переході вулиці. Пам’ятайте! Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів»

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.