3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

«Жива бібліотека у Кіровограді»

Автор: dend від 2-03-2012, 09:06, переглядів: 1 720

0
«Жива бібліотека у Кіровограді»    
   
«Жива бібліотека у Кіровограді»  

Нещодавно в Кіровоградському обласному загальноосвітньому навчально-виховному комплексі гуманітарно-естетичного профілю (гімназії-інтернаті школі мистецтв) відбулася Жива бібліотека «Ініціативи розмаїття».

Жива бібліотека – це інтерактивний інтернаціональний захід, що сприяє міжкультурному діалогу шляхом заохочення учнів до спілкування з представниками різних етнокультурних середовищ. Захід отримав таку назву, оскільки для опису її учасників, організаторів та діяльності використовується бібліотечна термінологія. Так у ролі «Книг» були гості з різних країн світу, а «Читачами» були учні 10 класів гімназії-інтернату. Діти отримали цікавий досвід спілкування с представниками таких країн як: США, Південна Корея, Китай, Демократична Республіка Конго, Республіка Конго, Судан, Лівія, Нігерія, а також дізнались багато нового про кримськотатарську культуру та про Крим взагалі. Організаторами заходу були: випускниця школи мистецтв та програми міжнародного студентського обміну UGRAD Лариса Максименко, студентка КДПУ Поліна Суліма та волонтер Корпусу Миру  - Роберт Полард. Проект реалізувався під патронатом організації *IREX.

*IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) - це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства.

З часу свого заснування у 1968 р., IREX щороку витрачає на програми приблизно 50 мільйонів доларів. В організації працює понад 500 професіоналів у різних куточках світу. IREX та IREX-Europe адмініструють програми та надають консультації у більш ніж 50 країнах.

Фотозвіт тут 

Категорія: Ліцейне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.