Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Виховна година « Безпека на дорозі. Поведінка при ДТП».

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Виховна година « Безпека на дорозі. Поведінка при ДТП».

Автор: dend від 22-09-2022, 13:24, переглядів: 13

0

21.09.22р. у  10-В класі відбулася  виховна година «Безпека на дорозі. Поведінка при ДТП» в рамках тижня БЖ « Їдеш у путь – обережним будь!». Учні прослухали цікаву  доповідь вихователя Стрембіцької С.В., яка  наголосила про необхідність дотримання та виконання правил дорожнього руху. Ліцеїсти сформували  правила поводження на дорозі, правила поведінки в транспорті, виробили    алгоритм дії при ДТП. Діти  із зацікавленістю обговорювали різні ситуації  на дорозі з участю пішоходів. Під час  повторення правил дорожнього руху, переглянули презентацію «Права та обов'язки пішоходів».

Учні зробили висновок: пішоходи часто не розуміють, що дорога - не забавка. Іноді перехід дороги для пішохода може бути фатальним. Саме незначне порушення Правил дорожнього руху, може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Шановні пішоходи! Не будьте безпечними і легкодумними на вулиці. Виявляйте уважність і обачність при переході вулиці. Пам’ятайте! Безпека пішоходів - у руках самих пішоходів!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.