0
14 квітня, до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, Дню працівників ракетно-космічної галузі України, учні 5 класу провели інформаційну годину у zoom «Космос-2022 рік: історії про метавсесвіт»
Під час заходу п’ятикласники розширили світогляд, поглибили знання в області космонавтики і авіації; розкрили значення дослідження космосу в житті українців, ознайомилися з автобіографічними даними видатних конструкторів ракетно-космічної техніки України, космічним сьогоденням, виявили цікавість до віртуального простору з цифровими світами, пізнання космічних просторів метавсесвіту.
12 квітня виповнюється 61 рік від першого польоту людини в космос. Це свято підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.
Україна і космос - нероздільні. Зв'язок цей міцно встановився ще на зорі космонавтики. А за роки незалежності Україна впевнено посіла своє місце серед провідних космічних держав світу.
Українське походження мали багато творців теорії польотів у світовому просторі, як серед творців космічної техніки, так і серед космонавтів світу. Наші земляки були піонерами в розвитку ракетно-космічної галузі і своїми славетними справами прославили Україну.
Космос, яким тільки нещодавно почали займатися приватні гравці, перетворюється на простір нового військового змагання між урядами різних країн.
Яким буде 2022 рік: «чисті технології», чи війни у космосі?
Можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці та терпінню ми можемо здолати будь-які перешкоди.
Але що таке метавсесвіт? І коли він стане реальністю або невід'ємною частиною нашого життя?
Наприкінці заходу ліцеїсти зазначили, що для різних людей метавсесвіт означає різні речі, але також і тим, що межі між віртуальним світом та реальністю стали розмитими до невпізнання.
Не бійтеся фантазувати, і можливо саме ви зробите значні відкриття в сфері метавсесвіту і космонавтики.