Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Проект з нагоди трьохсотріччя з дня народження М.В. Ломоносова

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Проект з нагоди трьохсотріччя з дня народження М.В. Ломоносова

Автор: Французан від 2-12-2011, 18:40, переглядів: 1 915

0
Проект з нагоди трьохсотріччя з дня народження М.В. Ломоносова    

22 листопада 2011 року учні 10-Б класу презентували проект з нагоди трьохсотріччя з дня народження М.В. Ломоносова. В історії людства важко знайти особистість подібну Ломоносову – генію у найвищому розумінні цього слова. Михайло Васильович належить до тих універсальних діячів світової культури, які в своїй творчості втілили неминущу потребу людства пізнати та освоїти світ в усій його різноманітності та універсальній єдності. Його наукова і художня діяльність є однією з вершин у розвитку світової науки і культури, у вічному вдосконаленні людського духу.

Серед творів Ломоносова є роботи з фізики, хімії, геології, метеорології, гірничої справи, географії, астрономії, історії і філології. Він був видатним поетом, художником, просвітителем і суспільним діячем.

Михайло Васильович Ломоносов прожив лише 54 роки. У квітні 1765 року він помер від звичайнісінької застуди. Унікальний талант великого вченого у поєднанні з його повсякденною напруженою працею дали надзвичайні результати, величезну наукову та літературну спадщину.

Я знак бессмертия себе воздвигнул

Превыше пирамид и крепче меди,

Что бурный аквилон сотреть не может,

Ни множество веков, ни едка древность.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.