Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Підліткові правопорушення. Кримінальна відповідальність

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Підліткові правопорушення. Кримінальна відповідальність

Автор: Joker_13 від 22-05-2017, 13:32, переглядів: 698

0

У 7 класі було проведено бесіду "Підліткові правопорушення. Кримінальна відповідальність". Бесіду провела працівник правоохоронних  органів, інспектор сектору ювенальної превенції ВППП Кропивницького ВП ГУНП, капітан поліції Авксентьєва  Ірина Володимирівна.

Головною метою бесіди було запобігти шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров'я підлітків, формувати вміння і навички учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки. Бесіду було проведено у формі діалогу. Учні ставили багато питань, і правоохоронець професійно на них відповідала. Ірині Володимирівні вдалося донести до підлітків основний матеріал доповіді. Завдяки цьому заходу діти навчилися відрізняти злочин від адміністративного правопорушення, збагатили свої знання щодо видів злочинів, отримали багато цікавої інформації із власного життя криміналіста і загалом гарно провели виховний час. А найголовніше те, що підлітки зробили для себе правильні висновки і пообіцяли, що ніколи не будуть порушувати закон. Цей захід дітям дуже сподобався і вони з радістю чекають наступної зустрічі.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.