Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година спілкування «Шляхи вирішення екологічних проблем» у 11-Б класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Шляхи вирішення екологічних проблем» у 11-Б класі

Автор: Французан від 7-04-2016, 12:11, переглядів: 859

0 Година спілкування «Шляхи вирішення екологічних проблем» у 11-Б класі

У 11-Б класі проведено годину спілкування «Шляхи вирішення екологічних проблем» – це не перший захід, під час якого обговорювалися сучасні проблеми екології. Година спілкування стала продовженням вивчення та обговорення зазначених проблем. Гімназисти підготували інформацію про досвід вирішення екологічних проблем в різних країнах світу та в Україні.Під час спілкування гімназисти дійшли висновку, що все ж таки причина поганого екологічного стану в Україні - низький рівень свідомості жителів України.

Учні дійшли висновку,щонеобхідно бути прикладом і розповідати оточуючим про необхідність дотримання екологічної культури, таким чином можна вплинути на інших. Вирішення певних екологічних проблем лежить на плечах не лише світових організацій, окремих держав, а й на кожному з нас. Усвідомлюючи це, учні 11-Б класу у квітні минулого року у міському парку на Набережній провели екологічну акцію «Врятуємо наше місто від сміття!». Гімназисти прибрали територію парку від сміття і закликали відвідувачів зони відпочинку не смітити .

Кожен з нас повинен виховувати у собі екологічну культуру, щоб жити у гармонійному і безпечному світі.


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.