Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Тематична лінійка учнів 6 класу «Кобзарю! Твоя слава не вмре, не поляже!»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тематична лінійка учнів 6 класу «Кобзарю! Твоя слава не вмре, не поляже!»

Автор: Французан від 12-03-2014, 15:29, переглядів: 2 260

0

Тематична лінійка  учнів 6 класу «Кобзарю! Твоя слава не вмре, не поляже!»Традиційно в березні кожного року проходять Шевченківські дні, під час яких не тільки в Україні, а й в інших країнах згадують творчість великого українського Кобзаря. З метою вшанування пам’яті видатного сина України Тараса Григоровича Шевченка у нашому закладі учнями 6 класу було проведено тематичну лінійку «Кобзарю! Твоя слава не вмре, не поляже».

Досить переконливо і урочисто звучали прекрасні слова великого поета з вуст Жанталай Катерини, Слівко Світлани, Халявинської Дарини, Валентого Ярослава, Чейке Артема, Ланецької Еліни про трагічну долю України та її дітей. Мазур Богдан і Рябич Анастасія розіграли сценку із життя великого українця.

Тематична лінійка  учнів 6 класу «Кобзарю! Твоя слава не вмре, не поляже!»Тож пам’ятаймо Шевченкову весну, його слово, що несе розуміння понять, на яких тримається людський світ: «любов», «краса», «добро» і «правда». Незгасимим вогнем сяє вічне Шевченкове слово і житиме з нами, допоки буде Україна, її народ.


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.