3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Зустріч із В.В. Смотренком

Автор: Французан від 14-11-2013, 15:59, переглядів: 1 833

0

Зустріч із В.В. Смотренком11 листопада учні 10-А класу, як і інші десятикласники гімназії, мали змогу зустрітися з непересічною постаттю Кіровоградщини, живою історією, Вадимом Васильовичем Смотренком.

Думаю, рідко трапляється можливість поспілкуватися з такою незвичайною особистістю, яка в свої 70 з гаком років настільки активна та енергійна. Зі слів нашого класного керівника, Момот Н.В., яка була студенткою Вадима Васильовича: « Його лекції та практичні заняття запам’яталися не одному поколінню педагогів – випускників КДПІ ім. Пушкіна. Він викладав там давньоруську літературу та виразне читання Його шанують як в Україні, так і далеко за її межами».

Зустріч із В.В. СмотренкомВиявляється, вчителювання – далеко не єдине його заняття. Вадим Васильович декламував нам свої вірші – російськомовні та українськомовні, продемонстрував чудову гру на гітарі, розповів про те, що закінчив музичну школу, володіє грою на віолончелі. Не дивлячись на всі ці вміння, наш гість – неперевершений історик та краєзнавець, тому ми змогли дізнатися про дрібниці та маленькі секрети нашого міста, які неможливо знайти в будь-якій енциклопедії чи довіднику.

Тож цей день запам’ятається нам надовго, адже такі люди, як Вадим Васильович Смотренко, завжди надихають нас і підтверджують теорію, що все в наших руках.

Валента Юлія,

учениця 10-А класу


Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.