3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Могила Я.В.

Автор: yulua від 14-10-2013, 14:03, переглядів: 1 662

0
Могила Я.В.Могила Яніна Вадимівна – випускниця гімназії 2008 р. У 2008 році виборола Диплом ІІІ ступеня як переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої Академії Наук України.
Яна народилась у вересні 1990р. в м. Бобринець Кіровоградської області. Закінчила гімназію з відзнакою – із срібною медаллю, вступила до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого у м. Харкові. У серпні 2008р. трагічно загинула з батьками в автокатастрофі.
Яна запам’яталась гімназистам і педагогічному колективу як людина, яка майстерно робить будь-яку справу, за яку береться. Це стосувалось і підготовки до всіх без винятку уроків, і виступів на конференціях різного рівня, і участі в концертній діяльності класу – інсценуваннях, хореографічних номерах, академконцертах (Яна закінчила музичну школу по класу фортепіано). Глибокий розум та обдарованість поєднувались в ній з незвичайною працелюбністю, цілеспрямованістю, самодисципліною і скромністю. Яна любила своїх друзів, вирізнялась доброзичливістю і тактовністю, мала тонке почуття гумору. Ця дівчина була дуже життєрадісною, з великим задоволенням вчилась, читала книги, спілкувалась з друзями, знайомилась з новими людьми, з захопленням здійснювала екскурсійні поїздки…

Категорія: Галерея слави

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.