Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя м.Олександрія » Свято осінніх іменинників у 5 класі та «Суд над цигаркою» у 7 класі.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Свято осінніх іменинників у 5 класі та «Суд над цигаркою» у 7 класі.

Автор: anna_garifylina від 26-11-2015, 15:44, переглядів: 1 030

0
Свято осінніх іменинників у 5 класі та «Суд над цигаркою» у 7 класі. До Дня боротьби з курінням, яке відзначають 19 листопада, у 7 класі була проведена інсценізація «Суд над цигаркою». Під час заняття завдяки різноманітним ролям та підготовленій заздалегідь інформації  діти поглибили свої знання про шкідливі звички, зокрема показали та побачили згубну дію нікотину на організм людини.  За допомогою таких форм роботи вихователь 7 класу Троцюк Марія Володимирівна  формує у дітей  прагнення вести здоровий спосіб життя.
 

У 5 класі вирішили започаткувати  нову традицію – святкування Дня іменинників. Так свято осінніх іменинників було проведено 25 листопада. Для однокласників, які відсвяткували свій день народження восени, вихователь разом з дітьми підготувала концертно-розважальну програму. Завершилось свято в їдальні,  де батьки влаштували для дітей солодкий стіл.

Фотозвіт

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.