3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Публікації

 

Аналітично-методичні матеріали - 2016

У виданні подається інформація про Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназію-інтернат - школу мистецтв), матеріально-технічну базу, адміністративний та викладацький склад. Також розкриваються основні положення роботи закладу, його структура. Матеріали буклету адресовані керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, навчальних закладів, учителям, батькам, учням області.
(pdf)

 

Виховна робота в реаліях сьогодення - 2016

Методичний посібник «Виховна робота в реаліях сьогодення» містить відомості про загальногімназійні свята, які розкривають талант та творчі здібності учнів, відкриті заходи вихователів, виховна робота яких будується з урахуванням індивідуальних здібностей, інтересів, потреб   учнів, предметні тижні, тижні безпеки життєдіяльності, наукове товариство «Дивосвіт», учнівський парламент гімназії, творчу співдружність з Кіровоградською обласною філармонією, «Дитячою філармонією», театром музеями та бібліотеками міста, психологічні тренінги.
(pdf)

 

Школа гуманізму, любові та краси - 2014

Видання «ШКОЛА ГУМАНІЗМУ, ЛЮБОВІ ТА КРАСИ» – це нариси про самобутній досвід роботи одного з найкращих учбових закладів України, – Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназіяінтернат – школа мистецтв) та тернистий шлях директора цього унікального навчального закладу – народного артиста України, професора Анатолія Єгоровича Короткова – людини з яскравими рисами неповторної індивідуальності, яка бачить призначення вчителя не в передачі учням певної суми знань, а у розкритті неохопних обріїв справжньої «ПЕДАГОГІКИ», науки про навчання та виховання основаній на «МУДРОСТІ ГУМАНІЗМУ, МУДРОСТІ ЛЮБОВІ».
(pdf)